Instalator do Systemu ZERO-OSN (dla nauczyciela i ucznia)
Reedycja programu instalującego System ZERO-OSN zrealizowana na nośniku PenDrive z dodatkowymi funkcjami.
 

DAJ UCZNIOWI PROGRAM ZA DARMO


Informacja o Instalatorze oraz zamówienie w formacie
(plik Word spakowany 43 kB) (PDF - 220 kB).
 
Procedura przekazania uczniowi oprogramowania
do użytku domowego znajduje się Tutaj 

zamówienie
 

Przekazanie uczniowi do użytku domowego Systemu ZERO-OSN do prezentacji obróbki skrawaniem i nauki podstaw programowania obrabiarek sterowanych numerycznie jest wysoce wskazane oraz zgodne z umową licencyjną.

Aby ułatwić tę czynność zarówno nauczycielowi jak i uczniowi powstał

Instalator do Systemu ZERO-OSN w postaci PenDrive

Nowy instalator jest szybki, wygodny, niezawodny i w pełni kompatybilny z Windows XP. Posiada dodatkowe funkcjonalności i nowe elementy :

  • Pełna 410 stronicowa Instrukcja Użytkowania Systemu ZERO-OSN w formacie interaktywnego PDF (Acrobat Reader) , zawiera między innymi samouczki dla ucznia i nauczyciela, materiały i zadania, opisy z rysunkami do wszystkich przykładów zawartych w systemie
  • Proste powielanie zawartości instalatora w celu przekazania uczniowi
  • Czas instalacji pełnej wersji oprogramowania wraz z filmami, przykładami, zadaniami, instrukcją skrócono z 25 do około 4 minut (dla Windows XP i USB2)
  • Możliwość automatycznego instalowania na dowolnym dysku twardym komputera i stosowania typowych zabezpieczeń i udostępnień Windows (poprzednia wersja wymagała udostępnienia dysku C: i instalacji na dysku C:)
  • Połączona funkcja instalacyjna i kodująca zawarta na oryginalnym nośniku

Instalator nie zmienia funkcji Systemu ZERO-OSN lecz w istotny sposób poprawia jego funkcjonalność w szczególności przy udostępnianiu uczniom.

Instalator sprzedawany jest po kosztach wytworzenia a do jego nabycia mają prawo szkoły, które zakupiły System ZERO-OSN oraz nauczyciele i uczniowie tych szkół.

System ZERO-OSN do nauki technik CNC

System ZERO-OSN stał się podstawowym i najtańszym narzędziem do nauki tematyki CNC potrafiącym również sterować tokarką CNC.

System ZERO-OSN prezentuje obrabiarki CNC, narzędzia, osprzęt, uczy programowania obrabiarek CNC opartego o normy ISO (tak, jak dla sterownika SINUMERIK 810, będącego aktualnym standardem krajowym i europejskim).

W System ZERO-OSN wyposażyliśmy ponad 80% Szkół Technicznych w Polsce.

 
Cena kompletu: 62,00 zł
Przesyłka bezpłatna
przy wysyłce "za zaliczeniem pocztowym" doliczamy 7,00 zł